do ustalenia

Praca w Norwegii od zaraz na budowie bez znajomości języka malarz Førde

  • Miasto lub region: Førde
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2018 06:26

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na budowie jako malarz. Propozycja zatrudnienia w Førde dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce zatrudnienia: Førde, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na budowie będzie polegała na gipsowaniu, szpachlowaniu oraz malowaniu
  • inne zadania zlecane przez przełożonych na bieżąco

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • pełna samodzielność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • posiadanie świadectwa ukończenia szkolenia zawodowego – fagbrev
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe przy malowaniu i szpachlowaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • odprowadzanie składek przez pracodawcę
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2925aa43d6468cfe