około 250 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz glazurnik na budowie bez znajomości języka wykończenia Tromsø

  • Miasto lub region: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:29

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii na budowie dla budowlańców bez języka. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Tromsø przy wykończeniach mieszkań jako glazurnik.

Stanowisko: glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Tromsø, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: około 250 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy wykończeniach i remontach mieszkań
  • zadaniem pracownika będzie układanie płytek na ścianach i podłogach

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w podobnej pracy
  • praktyka zawodowa w układaniu płytek
  • znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub norweskiego na dobrym poziomie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin w tygodniu, około 37
  • bardzo dobre zarobki
  • odzież roboczą
  • pracę w oparciu o legalną, norweską umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania z załączeniem CV w języku angielskim poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-budowie-glazurnik-z-jezykiem-angielskim-tromso/

ID ogłoszenia: 36459539a97e6d75

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz glazurnik na budowie bez znajomości języka wykończenia Tromsø”

  1. Witam
    Zajmuje się wykonczeniowka, płytki, panele , gładzie, malowanie, elektryka , kar-gips, sufity dekoracyjne,część prac hydraulicznych , zabudowy , stolarka itd . Angielski słabo , niemiecki podstawy, prawo jazdy, rysunek techniczny. Żonaty dwójka dzieci . Praca na dluzej
    Pozdrawiam
    Dariusz Kowalski

  2. Łukasz Szulc na 2 października 2017 @ 12:44

    Dzień dobry mam kilkuletnie doświadczenie na stanowisku glazurnika, kończę projekt jednej z prac, szukam kontrahenta.
    Proszę o kontakt w przypadku zainteresowania 532 537 573