do uzgodnienia

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie ze sprzętem RTV bez języka 2018 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2018 22:36

Aktualna oferta pracy w Norwegii 2018 dla Polaków bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w Bergen od zaraz na magazynie ze sprzętem elektronicznym przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie ze sprzętem RTV będzie polegała na zbieraniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek i załadunek produktów oraz rozmieszczanie ich na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywanie paczek do wysyłki oraz aktualizowaniem baz danych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • status osoby niekaranej
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy w oparciu o norweską umowę
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji
  • pracę od zaraz
  • zamieszkanie na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • wysokie zarobki oraz ubezpieczenie
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z dopiskiem w tytule “lagermedarbeider 03/18” na adres e-mail:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-rtv-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 9245ab391f47f528

5 komentarzy na “Praca w Norwegii od zaraz na magazynie ze sprzętem RTV bez języka 2018 Bergen”

  1. Edyta + Agnieszka na 27 marca 2018 @ 21:15

    Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowane pracą w okresie wakacyjnym.
    Prosimy o kontakt.

    Pozdrawiamy
    Agnieszka i Edyta

  2. Jstem zainteresowany

  3. Witam mieszkam w Bergen i szukam pracy od zaraz, mam doświadczenie w pracy na magazynie.
    Mowie po angielsku w stopniu bardzo dobrym ponieważ mieszkałem wcześniej w UK.
    Proszę o kontakt l.

    +4746273451

    bjr.bajer@gmail.com

  4. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:03

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl

  5. Jestem zainteresowana