do ustalenia

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie zbieranie zamówień bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2015 15:04

Pilnie poszukujemy magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Moss na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie dla 2 osób od drugiej połowy września.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (druga połowa września)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– prace polegają na zbieraniu zamówień przy pomocy systemy słuchawkowego
– obsługiwanie wózka ręcznego
– paletowanie towarów
– zabezpieczanie produktów przed wysyłką
– rozładunek dostaw
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– oraz inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– wymagamy posiadania rocznego doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
– angielski na dobrym poziomie (perfekcyjna znajomość liczebników oraz komend do obsługi systemu głosowego)
– zdolność podjęcia zatrudnienia na godziny zmianowe
– zaświadczenie o niekaralności
– bez nałogów
– dobre zdrowie
– przyjazd samochodem jest pożądany
– chętnie zatrudniamy osoby zamieszkałe w Norwegii
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– 3 miesięczny okres próbny
– sprawdzonym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
– miejsce do zamieszkania opłacane przez pracownika
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– przyjazne środowisko pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z pierwszego wynagrodzenia).

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 33/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-jezyka-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 86455e17f97c419a

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz na magazynie zbieranie zamówień bez języka Moss”

  1. Witam Proszę o kontakt jestem zainteresowany pracą.508376384