165 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz Oslo z językiem angielskim sprzątanie domów i mieszkań

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2016 04:57

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta pochodzi z Oslo i jest do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Personel sprzątający
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy porządkowaniu domów i mieszkań
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za typowe zadania dla tego rodzaju pracy – odkurzaniu, wycieraniu kurzy, myciu łazienki i kuchni, wstawianiu prania, itp.

Oczekiwania:

  • punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat.B oraz praktyczna zdolność prowadzenia samochodów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego
  • osoba chcąca podjąć tę pracę powinna wykazywać się wysoką kulturą osobistą oraz dyskrecją
  • duża dokładność
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • samochód oraz telefon służbowy
  • zatrudnienie w Norwegii początkowo na okres 3 miesięcy
  • pracownicy najsumienniejsi będą mogli podjąć stałą pracę
  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie i pomoc medyczną w razie potrzeby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz zdjęcia należy przesłać na adres:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-oslo-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 8257eb13dbf0bb2

4 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz Oslo z językiem angielskim sprzątanie domów i mieszkań”

  1. Witam serdecznie

    Proszę o kontakt.Parę razy wysyłałam cv na podany adres mailowy, ale dostaję maile zwrotne. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.

    Dziękuję.

    Pozdrawiam

  2. Witam, nie jestem w stanie wysłać e-mail ponieważ jest podany nieprawidłowy adres. Jestem zainteresowany tą pracą. Mogę wyjechać od zaraz. Proszę o kontakt.

  3. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą, jestem osobą dyspozycyjną i aktualnie przebywam w Oslo.
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. W związku z brakiem możliwości skontaktowania się z Państwem proszę o kontakt.
    Pozdrawiam