173,60 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz produkcja pączków bez znajomości języka 2017 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 01:09

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2017 możliwe od zaraz w fabryce z Fredrikstadu na produkcji pączków z dziurką (donuts).

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 173,60 NOK brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała na wyrabianiu ciasta, wycinaniu form oraz nadziewaniu pączków
  • zadaniem pracownika będzie oblewanie pączków lukrem, posypywanie oraz dekorowanie
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie układaniem wyrobów na blachach oraz pakowaniem do transportu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie wykształcenia związanego z gastronomią lub doświadczenia na produkcji żywności
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • motywacja i zaangażowanie
  • możliwość pracy w nocy
  • ważna książeczka sanepidu
  • dostępność także w czasie dni świątecznych
  • znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w odległości 12 km od pracy
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najwydajniejszych pracowników
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • perspektywę podwyżki
  • dobre zarobki
  • pomoc konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr/006/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-paczkow-bez-jezyka-fredrikstad-2017/

ID ogłoszenia: 97588d17925e838

5 komentarzy na “Praca w Norwegii od zaraz produkcja pączków bez znajomości języka 2017 Fredrikstad”

  1. Aleksandra na 1 lutego 2017 @ 11:44

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy z moim chłopakiem. Telefon 530766429

  2. Bartek1473 na 1 lutego 2017 @ 15:24

    Jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt telefoniczny 571391419 z checia zaczne prace od zaraz .

  3. Teresa Cierlik na 13 lutego 2017 @ 06:58

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Mieszkam w Bergen i uczę się języka norweskiego

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie. Mieszkam we Fredrikstad.

  5. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji w przemyśle spożywczym.
    512447279