168,40 NOK brutto

Praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 05:14

Oferta pracy w Norwegii dla hurtowni dystrybucyjnej z Oslo przy pakowaniu perfum na magazynie. Zatrudnienie od zaraz dla 3 osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Liczba wakatów: 3
Rozpoczęcie: 27 grudzień
Stawka godzinowa: 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik rozpakowuje zestawy prezentowe lub pojedyncze sztuki kosmetyków a następnie nakleja nowe etykiety oraz pakuje w nowe pudełka
  • nieskomplikowane zadania magazynowe, np. komisjonowanie, montowanie zabezpieczeń, przygotowywanie towarów do wysyłki, rozładunek i załadunek
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się również układaniem produktów w kartonach

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na okres minimum 2 miesięcy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • dobre zarobki
  • zakwaterowanie odpłatne
  • wsparcie w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: “lagermedarbeider 48/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-oslo-20162017/

ID ogłoszenia: 119585080e19fbda

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo”

  1. Kubacudzik@gmail.com na 23 grudnia 2016 @ 15:12

    Jestem zainteresowany praca moj angielski nie jest perfekcyjny ale nigdy bedac za granica nie mialem problemow z komunikacja z tym nie bedzie problemu.niestety brak doświadczenia w tego typu pracy.ale za to duza sila fizyczną i chęci

  2. KrzysztofHoras na 17 marca 2017 @ 20:10

    Dzień Dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 23 lata. Znam język angielski w stopniu dobrym proszę o kontakt 731000763. Jestem na miejscu w Oslo.