166-177 NOK brutto/h

Praca w Norwegii 2019 od zaraz przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 19:34

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie 2019 w Sarpsborg bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz. w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia i znajomości języka obcego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy pakowaniu wędlin;
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej, a będzie to: układanie wędlin w kawałkach lub plastrach, ważenie oraz foliowanie i naklejanie etykiet;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność;
  • znajomość zasad BHP oraz HACCP w pracy z żywnością;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • sprawność manualna, zwinność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie na 3 mc z możliwością jej przedłużenia na dłużej;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie podczas wizyty u lekarza, zakładaniu konta w banku itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-w-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 3865dac2f2a080b3