175 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Fredikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 22:09

Chętnie zatrudnimy we Fredrikstad pracowników ze znajomością języka angielskiego. Możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Norwegii przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na kompleksowym sprzątaniu lokali biurowych
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie norweskiej umowy bezpośrednio z pracodawcą
  • zapewnione płatne zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • szkolenia dla pracowników
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz zdjęciem sylwetki na adres e-mail:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 815b7fd5241ac05