145 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz w Stavanger przy sprzątaniu domów z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 145 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań klientów
  • pracownik będzie zajmował się kompleksowym sprzątaniem wszelkich powierzchni z użyciem środków chemicznych oraz odpowiednich sprzętów

Wymagania:

  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobre nastawienie
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenia dla pracowników
  • darmowe miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
  • dużą ilość godzin
  • wsparcie w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

justynadomanska82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-2018-od-zaraz-przy-sprzataniu-mieszkan-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 525b40bf31c243e

4 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger”

  1. Witam

    Wraz z dziewczyną i przyjaciółką jesteśmy zwarcie i gotowi do pracy od 10 sierpnia.
    Pozdrawiam.

  2. Witam.Jestem zainteresowana wraz z mężem pracą.Rozmawiamy po Norwesku i Angielsku.Przez 18 m-cy pracowaliśmy przy sprzątaniu w Szwecji.Posiadam nr. personalny w Norwegii.

  3. Witam jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy wysłałam również CV na e-mail
    proszę o odpowiedż pozdrawiam.

  4. Jesteśmy zainteresowani pracą Olek i Kuba 664 949 222 ( studenci)