164 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu hotelu z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:28

Oferujemy możliwość zatrudnienia w hotelu z Fredrikstad na stanowisku pokojówki od zaraz. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 164 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelu będzie polegała na kompleksowym i dokładnym sprzątaniu pokojów przeznaczonych dla gości
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. mycie podłóg, odkurzanie, czyszczenie łazienki, wietrzenie, itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • bezpłatny dostęp do internetu
  • darmowe zamieszkanie w samodzielnych pokojach z lodówką i łazienką
  • perspektywę dłuższego zatrudnienia
  • dopłaty do wyżywienia
  • pracę w oparciu o norweską umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Sprzątaczka/Pokojówka Fredrikstad” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pokojowka-bez-jezyka-sprzatanie-w-hotelu-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 805a4522799540b

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu hotelu z językiem angielskim Fredrikstad”

  1. Czy ogłoszenie jest aktualne? Strona nie działa

  2. Agnieszka Zawacka+Edyta Muras na 21 marca 2018 @ 19:28

    Jesteśmy zainteresowane pracą, prosimy o kontakt.