Bergen

Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie centrum handlowego z j. angielskim Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 17:03

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego w Bergen. Posiadamy 4 wolne miejsca na to stanowisko.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165,60 NOK/h.

Stanowisko: sprzątacz.

Wakaty: 4.

Długość umowy: min.6 miesięcy.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie w centrum handlowym w określonej przez kierownika strefie;
  • utrzymanie porządku w toaletach, na korytarzach, w strefie restauracji;
  • opróżnianie koszy na odpady;
  • bieżące reagowanie na nagłe sytuacje, np. jeśli coś się wysypie itp.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowy język angielski;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra sprawność i stan zdrowia;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • wytrzymałość;
  • motywacja do pracy;
  • schludny wygląd;
  • kultura osobista.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na przynajmniej pół roku;
  • zakwaterowanie płatne 3900 NOK miesięcznie;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju;
  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres podany poniżej:

soknadansatte@fastem.com z dopiskiem w temacie: “Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-w-bergen-20182019/

ID ogłoszenia: 8085bef0ff9a3db7

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie centrum handlowego z j. angielskim Bergen”

  1. Witam serdecznie,

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Nr kontaktowy: 667 327 568.

  2. Jestem zainteresowana na 7 grudnia 2018 @ 17:32

    Witam, jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt droga mailowa oraz o wiecej informacji na.temat pracy oraz zakwaterowania.
    Pozdrawiam

  3. Witam .Jestem zainteresowana Państwa ofertą,proszę o kontakt 47 47722998

  4. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt mailowy

  5. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt +48 695 473 669

  6. Witam, jestem zainteresowana ofertą, pracowałałam wcześniej w Norwegii przy sprzątaniu, obecnie mieszkam w Bergen, proszę o kontakt pod numer +48 606 547 758.