185 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie domów z j. angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 18:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 185 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań prywatnych, a także lepiej płatne sprzątanie garaży, strychów, prasowanie, mycie okien itp. po wcześniejszym ustaleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy;
  • dokładność;
  • brak uzależnień;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie dla pracowników, którzy przepracują minimum 150 godzin miesięcznie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-przy-sprzataniu-domow-stavanger-2023/

ID ogłoszenia: 82563c96eb229cf0