167 NOK/h brutto

Praca w Norwegii pakowanie ciastek bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:45

Aktualnie zatrudnimy pakowaczy do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Fredrikstad dla par przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz do końca grudnia 2015.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4 (2 pary)
Numer referencyjny: pr/023/2015

Zadania:
– należy zdejmować produkty z taśmy
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– kontrolowanie jakości
– należy ciastka układać w rzędach po 10 sztuk i przekładać je do maszyny pakującej
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie
– przestrzeganie zasad BHP
– dbanie o higienę osobistą
– znajomość zasad ISO 2200 oraz HACCP
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– szybkość wykonywania zadań
– dostosowanie się do panujących warunków
– umiejętne współpracowanie z grupą
– przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania (czynsz zostaje potrącony z wynagrodzenia)
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– strój roboczy
– szkolenia wprowadzające
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– start już od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku na maila:

palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: pr/023/2015
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 902560a88aa56f28

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii pakowanie ciastek bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt tel 514721487
    Mail: investor@op.pl
    Pozdrawiam
    Marek Woycicki