171 brutto/h

Praca w Norwegii pakowanie ryb-łososia bez znajomości języka dla par Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2014 14:55

Przetwórnia rybna z Bergen poszukuje pakowaczy ryb do pracy w Norwegii przy pakowaniu łososia na taśmie. Oferta dla par znajomości bez języka norweskiego. Umowa na pół roku, lub dłużej.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– stojąca praca fizyczna w przetwórni rybnej na linii produkcyjnej polegająca na porcjowaniu łososia według wagi oraz układanie kawałków ryby lub plasterków na tacki
– wkładanie tacek do maszyny pakującej/foliującej

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie poleceń oraz prostą komunikację z przełożonymi
– wytrzymałość na niską temperaturę oraz charakterystyczny zapach związany z przetwórstwem ryb
– doświadczenie przy filetowaniu bądź pakowaniu na produkcji będzie mile widziane
– dyspozycyjność na na min. 6 miesięcy

Oferujemy:
– dobre warunki, norweską umowę bez pośredników
– pełne składki, ubezpieczenie, dodatki socjalne
– możliwość pracy w nadgodzinach
– regularna wypłata wynagrodzenia
– pomoc w organizacji zakwaterowania na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o pilne wysyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres z podaniem numeru referencyjnego nr. ref.: pl/087/2014

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 4665422bd1d0d208

6 komentarzy na “Praca w Norwegii pakowanie ryb-łososia bez znajomości języka dla par Bergen”

  1. Nr ref pl /087/2014
    Witam jestem bardzo zainteresowana ogloszeniem. Prosze o kontakt .

  2. Michał i Karolina, na 5 listopada 2014 @ 14:56

    jesteśmy zainteresowani i moglibyśmy prace zacząć od stycznia 2015, angielski komunikatywny mnie jak i u karoliny. Norweski początkujacy, pozdrawiam.

    • Marta i Konrad na 11 listopada 2014 @ 13:37

      ref.: pl/087/2014

      Witam.

      Czy byłaby możliwość pracy w okresie ferii zimowych? Wypada to (od 2 do15 lutego 2015)
      Interesuje mnie praca dla dwóch osób.
      Proszę o szybką odpowiedź

      Pozdrawiam Marta

  3. Witam,
    pilnie poszukuję pracy, jestem dyspozycyjny, ale bez pary 😉 mogę podjąć pracę od zaraz na tak długo jak się da. 🙂

  4. Witam jestem zainteresowana praca proszę o kontakt 602686106

  5. pakowanie słodyczy ryb chciałabym na stałe pracę zabawek