168,40 NOK/h brutto

Praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2015 00:48

Producent kosmetyków z Oslo szuka od zaraz 3 osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla Polaków przy pakowaniu produktów. Oferta aktualna na okres minimum 2 miesięcy od 26 października.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Start: od zaraz (26.10.2015)
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Osoba zatrudniona zajmuje się przepakowywaniem perfum w opakowania świąteczne. Inne zadania to drobne prace magazynowe oraz naklejanie kodów i montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych.

Wymagania:
– kandydaci powinni porozumiewać się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– podjęcia pracy na minimum 2 miesiące
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zdolność do pracy w grupie
– osoba komunikatywna, otwarta
– chęć zdobywania nowych umiejętności
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na norweskich warunkach
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– brak ukrytych opłat podczas procesu rekrutacyjnego
– za tłumaczenie dokumentów pobieramy opłatę w wysokości około 300 NOK (potrącone zostanie z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 29/2015
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-w-oslo-do-konca-roku/

ID ogłoszenia: 743561ecc8766064

4 komentarze na “Praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem sumienny I pracowity bez nałogów proszę o kontakt mój numer telefonu509081149
    email ryfi@autograf.pl

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy,,
    znajomość języka angielskiego
    proszę o kontakt. +48 883 003 292

  3. Dzień dobry,
    Jestem zdeterminowany, by wyjechać i
    podjąć tę pracę. Jstem do dyspozycji i proszę uprzejmie o kontakt : adamlitmanowski@wp.pl.
    Kłaniam się I pozdrawiam.
    Adam Litmanowski

  4. Witam, jestem zainteresowana praca. Prosze o kontakt tel.667048553