167 NOK/h brutto

Praca w Norwegii przy pakowaniu wędlin od zaraz bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2015 17:11

Szukamy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na linii produkcyjnej przy pakowaniu wędlin. Stanowisko to jest oferowane do końca roku 2015.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 5
Numer referencyjny: nw/054/15

Zadania:
Praca ta polega jedynie na pakowaniu produktów spożywczych do opakowań. Pracownik zwraca szczególną uwagę na odpowiednią wagę/ilosć wędlin oraz kontroluje ich jakość.

Wymagania:
– przestrzeganie higieny osobistej
– znajomość zasad BHP przestrzeganych w produkcji spożywczej
– angielski komunikatywny
– szybkie wykonywanie zadań
– rzetelność, uczciwość, dokładność
– punktualne stawianie się w pracy
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– wyjazd od zaraz
– możliwość pozostania w Norwegii do końca roku 2015
– dolność do pracy zespołowej
– stanowisko dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– po zakończonej umowie możliwe jest jej przedłużenie
– miejsce do spania w cenie 4500 NOK za miesiąc od osoby
– pomoc w kwestiach formalnych
– strój do pracy
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: norwayworker@europe.com w temacie należy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-wedliny-praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 4365602ab326cd49

6 komentarzy na “Praca w Norwegii przy pakowaniu wędlin od zaraz bez znajomości języka Oslo”

  1. pragne podjac te prace

  2. Marcin Koza na 28 września 2015 @ 20:00

    Witam

    Byłbym zainteresowany Państwa ofertą wraz ze dwójką znajomych, z tym , że wyjaz byłby możliwy w granicach 15 października. Jezeli oferta jest nadal aktualna proszę o kontakt.

    Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  3. Marcin Koza na 29 września 2015 @ 20:38

    Witam

    Wraz z dwójka znajomych jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą ,jednakże nasz wyjazd byłby możliwy w granicach 15 pażdziernika. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

    Z góry dziękujemy i pozdrawiamy

  4. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą (możliwość wyjazdu do pracy od zaraz)
    Proszę o kontakt meilowy.

  5. witam posiadam 8-letnie doswiadczenie w zakładach mięsnych jako pakowacz oraz operator maszyn firmy multivac oraz maszyn metkujących firmy bizerba,minusem jest brak jezyka,jestem gotoów wyjechac od zaraz