6-8 tyś zł/mc brutto

Praca w Norwegii przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz ok. Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 04:46

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu różnych obiektów bez znajomości języka. Oferta z okolic Oslo do podjęcia od sierpnia 2016.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejscowość: Sandvika – okolice Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz, start 1 sierpnia 2016

Zarobki: miesięcznie w okolicach 6 do 8 tysięcy złoty brutto

Zakres zadań:

  • kompleksowe porządkowanie powierzonych powierzchni – mogą to być domy, mieszkania, hale produkcyjne, biura, magazyny, supermarkety, hale sportowe, itp

Oczekiwania:

  • komunikatywność oraz otwartość
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • przyjazne nastawienie
  • entuzjazm
  • pracowitość
  • miła aparycja i schludność

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii od 1 sierpnia 2016
  • wprowadzenie w zadania
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • na miejscu możliwość korzystania z auta służbowego
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnych danych oraz dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • pracawnorwegii.oslo@gmail.com

Kontakt telefoniczny: 506548399/507772860

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-sprzataczki-od-zaraz-sandvika-ok-oslo/

ID ogłoszenia: 897579abe58dd5d4