164 NOK/h brutto

Praca w Norwegii przy sprzątaniu biur od zaraz dla kobiet w Oslo bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 19:54

Firma sprzątająca od zaraz szuka 2 kobiet bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu biur od grudnia. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 164 NOK/h brutto
Numer referencyjny: Mas/NOR/11.2014

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu biur oraz pomieszczeń znajdujących się w biurowcu. Zatrudnienie w wieczornych godzinach.

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie przy sprzątaniu
– język angielski pozwalający na swobodną komunikację
– prawo jazdy na samochód osobowy
– kandydatki bez nałogów, uczciwe, punktualne
– możliwość wyjazdu już w grudniu
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– 3 miesięczny okres próbny
– dla najlepszych stała umowa
– strój roboczy
– zapewniamy wszystkie niezbędny produkty do czyszczenia
– samochód służbowy
– przy używaniu prywatnego samochodu zwracamy koszty za eksploatację
– pomoc przy wszystkich formalnościach niezbędnych do rozpoczęcia pracy za granicą

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biura-w-oslo-od-zaraz-praca-norwegia-z-jezykiem-angielskim-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 3675476573a42fc1

8 komentarzy na “Praca w Norwegii przy sprzątaniu biur od zaraz dla kobiet w Oslo bez języka”

  1. Przyjmę pracę na 27 listopada 2014 @ 23:08

    Witam.Mam na imie Karolina mam 20 lat mieszkam w Oslo.Posiadam doswiadczenie w sprzataniu domków prywatnych jak i po wyprowadzkach.Potrafie samodzielnie poruszac sie po okolicach .Angielski w stopniu komunikatywnym,bez nałogów nie pije nie pale.Prosze o kontakt email: karola1212-15@o2.pl lub tel: +4748672680. Pozdrawiam i czekam na kontakt .

  2. Ewa Galuszka na 7 grudnia 2014 @ 20:08

    Witam jestem Ewa, mam 52 lata , pracowałam jako salowa, pracowałam przy produkcji keczupu i musztardy, powiadam prawo jazdy kategorii b, ukończyłam pierwszy stopień j.norweskiego, nie palę papierosów, mam dorosłe dzieci, jestem chętna podjąć prace, proszę o kontakt ewal.galuszka@gmail.pl ,telefon 796810822
    Pozdrawiam?

  3. Ewa Galuszka na 7 grudnia 2014 @ 20:30

    Witam! Jestem Ewa , mam 52 lata, pracowałam jako salowa, pracowalam przy produkcji keczupu, ukończylam pierwszy stopień j. Norweskiego, powiadam prawo jazdy kategorii b, nie mam nałogów, mam dorosłe dzieci , jestem osobą umiujaca pracować w zespole, jestem chętna podjąć pracę,
    P roszę o kontakt ewalgaluszka@gmail.com , tel 796810822
    Pozdrawiam?

  4. Ewa Galuszka na 7 grudnia 2014 @ 20:39

    Witam! Jestem Ewa, mam 52 lata,pracowałam jako salowa, pracowałam również przy produkcji keczupu, ukończylam pierwszy stopień j. Norweskiego, nie pale, powiadam prawo jazdy kategorii b, mam dorosłe dzieci, jestem osobą otwartą, umiejącą pracować w zespole. Jestem chętna podjąć pracę, proszę o kontakt ewalgaluszka@gmail.gmail, telefon 796810822
    Pozdrawiam?

  5. Jestem zainteresowana praca proszę o kontakt t.nedza@onet.eu
    lub +48 602686106

  6. Wraz z przyjaciółka jesteśmy zainteresowane jeśli państwo potrzebują jeszcze dodatkowych tak do pracy 6 stycznia będziemy w Norwegii 🙂

  7. Witam! jestem chętna do podjęcia tej pracy. Mieszkam w Polsce, mam 48 lat.Jestem odpowiedzialna , punktualna , nie boję się wyzwań. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.Pozdrawiam!

  8. Daria i Paula na 10 lutego 2015 @ 14:58

    Witam
    Jesteśmy chętne do podjęcia pracy. Wraz z koleżanką mieszkamy w Oslo. Posiadamy prawo jazdy. Posiadamy doświadczenie w sprzątaniu. Bez nałogów. Angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt daria.gronkiewicz@gmail.com lub tel 48682606.