do ustalenia

Praca w Norwegii przy sprzątaniu domów Bergen bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 22:30

Firma sprzątająca z Bergen poszukuje od zaraz kilku osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy porządkować pomieszczenia mieszkań oraz domów prywatnych
– w zależności od zlecenia pracownik będzie sprzątać pojedyncze pomieszczenia bądź całą powierzchnię
– wszystkie czynności wykonywane są produktami ekologicznymi bądź chemicznymi w zależności od preferencji klientów

Wymagania:
– angielski na poziomie komunikatywnym
– należy dobrze zarządzać czasem pracy
– przyjazne nastawienie
– godne reprezentowanie firmy
– osoba musi być uczciwa i schludna
– samodzielne wykonywanie zadań
– radzenie sobie ze stresem
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– staranność, dokładność
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– pracę w gronie Polaków
– przyjazne środowisko
– pracę dla kobiet

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: martajastrzebska@opoczta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-od-zaraz-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 555660ab8b32f91

2 komentarze na “Praca w Norwegii przy sprzątaniu domów Bergen bez języka od zaraz”

  1. Witam . Jesteśmy zainteresowani praca
    w trzy osoby ponieważ jesteśmy rodzina . Sprzatamy mieszkania 5 lat
    posiadamy dobre referencje ale chcieli bysmy pracować razem wszyscy . prawo jazdy kat B dwie osoby , znajomość j . angielski . Jesteśmy zainteresowani praca legalna i przeniesieniem się w okolice Bergen .
    proszę o kontakt na numer 45078058

  2. JESTEM CHETNA PODJECIA PRACY na 1 lutego 2016 @ 19:13

    witam razem z siostra czesto wyjezdzany za granice i zawsze staramy sie by powiezona prace wykonywac jak najlepiej Jestesmy energiczne spokojne do tej pory wyjezdzalismy do Niemiec ale chcielibysmy teraz pracowac w Norwegi mamy 43 i 44lat czekamy na odp pozdrawiam ula