do ustalenia

Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 17:30

Od zaraz zatrudnimy pracowników sprzątających do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo przy sprzątaniu mieszkań  i domów prywatnych bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki / sprzątacza jest utrzymanie porządku w pomieszczeniach. Osoba zatrudniona zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, opróżnia kosze na śmiecie, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne.

Wymagania:
– dokładność, sumienność, obowiązkowość
– systematyczne wykonywanie zadań
– uczciwość, zaangażowanie,, punktualność
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– osoby potrafiące sprzątać
– doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie referencji będzie dużym atutem

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– stałe zlecenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę bez znajomości języka obcego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: post.medicaren@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 19454cd643b1d8c4

5 komentarzy na “Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Oslo”

  1. pracownik sprzatajacy na 3 lutego 2015 @ 16:14

    Witam, kobieta 33 lata ,jestem zainteresowana oferta pracy.Pracowalam kilka lat za granica w biurze jako pomoc biurowa i dodatkowo sprzątałam biuro także mam doświadczenie w tej dziedzinie.Jestem osobą uczciwą,dokładną i sumienną,nie obawiam się ciężkiej pracy,bardzo proszę o kontakt.

  2. Witam,kobieta 42 lata,jestem zainteresowana ofertą pracy.Pracowałam kilka lat w hotelu haffner w Sopocie.jestem osobą uczciwą,dokładną i nie obawiam się ciężkiej pracy pozdrawiam tel.606672381

  3. Witam.
    Z zawodu jestem szwaczką. Mam 49 lat.Mam rodzinę w Norwegi w Oslo.Przez kilka lat wyjeżdżałam do pracy w Norwegi w charakterze sprzątaczki, pomocy domowej, przy zbiorze truskawek, jagód i jako pomoc w gospodarstwie rolnym w okolicach Tronthaim. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą uczciwą ,odpowiedzialną, pracowitą i sumienną.
    Proszę o kontakt.

  4. Witam. Mam 32 lata.Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam doświadczenie w sprzątaniu. Pracowałam w Oslo.Jestem bardzo pracowitą osobą a przede wszystkim sumienną.Bardzo proszę o kontakt+48797668687

  5. Witam. Mam 32 lata.Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam doświadczenie w sprzataniu.Pracowałam w Oslo.Jestem bardzo pracowita a przede wszystkim sumienna i obowiązkowa.Bardzo proszę o kontakt;+48797668687