do ustalenia

Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań od zaraz bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 10:34

Od zaraz zatrudnimy sprzątaczkę do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań w Bergen. Ogłoszenie skierowane dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Należy dokładnie wysprzątać domy i mieszkania prywatne mieszczące się w Bergen. Zadania zależą od indywidualnych zapotrzebowań klientów.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– niezawodność, dokładność, punktualność
– godne reprezentowanie firmy
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– stanowisko dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– podpisanie umowy na norweskich warunkach
– zatrudnienie na dłuższy okres
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna zmiany
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędną pomoc
– po przeszkoleniu pracownik samodzielnie wykonuje zadania
– konkurencyjne stawki godzinowe
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych na maila: martajastrzebska@opoczta.pl Należy napisać jakie się posiada doświadczenie na danym stanowisku oraz poziom języka angielskiego.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-domow-i-mieszkan-dla-polakow-praca-norwegia-bez-jezyka-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 92655b15a57bd71a

3 komentarze na “Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań od zaraz bez języka Bergen”

  1. Sara Kalarus - Król na 12 sierpnia 2015 @ 16:28

    Witam
    Obecnie mieszkam w Bergen i poszukjuje pracy. Kilka lat temu zajmowałam sie sprzataniem własnie w Bergen, tym razem zostaje na stałe. Mój angielski jest bardzo dobry znam również troszeczkę norweskiego. Mój nr to 463 89 936
    Pozdrawiam
    Sara Kalarus – Król

  2. Izabela Drygała-Zduńska na 5 października 2015 @ 14:08

    Witam

    Obecnie mieszkam w Bergen ,mój angielski jest słaby mam prawo jazdy i poszukuje pracy zamierzamy zostać na stałe.Mój nr to 968 47 698

  3. Izabela Drygała-Zduńska na 5 października 2015 @ 14:13

    Witam
    Obecnie mieszkam w Bergen i poszukuje pracy .Mój anielski jest słaby,posiadam prawo jazdy B .Mój nr tel 96847698.
    pozdrawiam Iza Drygała-Zduńska