do ustalenia

Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Fredrikstad bez języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2015 15:56

Firma sprzątająca z Fredrikstad szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu domów i mieszkań. Pracownicy są zobowiązani do samodzielnego dotarcia do klienta.

Wymagania:
– dokładne wykonywanie zadań
– duża wytrzymałość fizyczna
– umiejętność sprzątania
– posiadanie referencji będzie atutem
– znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem ułatwi pracownikowi przemieszczanie się
– dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, dyskrecja, uczciwość

Oferujemy:
– pracę w dwuosobowym składzie
– zatrudnienie od zaraz
– podpisanie umowy o pracę
– na miejscu pomoc polskiego współpracownika
– pomagamy przy wypełnianiu formalności związanych z rozpoczęciem pracy za granicą
– różne godziny pracy
– ciągłość zleceń
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– opłacanie składek

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule proszę wpisać: sprzątanie domów i mieszkań Fredrikstad.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 35054b9a438b7e44

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Fredrikstad bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowana z partnerem praca na dluzszy czas

  2. Witam,jestem zainteresowana wraz z kolezanka ,posiadamy prawo jazdy i swoje auto jezyk angielski słaby

  3. Witam wraz przyjaciółką znajdujemy ssię w okolicach oOslo i pilnie poszukujemy pracy posiadamy prawo jazdy mamy doswiadczenie w sprzataniu

  4. Witam,aktualnie przebywam w mieście Fredrikstad i jestem zainteresowana pracą.