175 NOK brutto/h

Praca w Norwegii Skien od zaraz kierowca kat.B dostawca towarów do sklepów

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 04:19

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu towarów do sklepów w mieście Skien. Oferta od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca
Lokalizacja: Skien, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • praca w hurtowni spożywczej w charakterze kierowcy przy rozwożeniu zamówień do sklepów
  • pracownik rozpoczyna swoją pracę na magazynie od załadunku zamówień na samochód i następnie rozwiezienie produktów, wyładunek i zdobycie pokwitowania odbioru
  • dbanie o dobry stan samochodu służbowego

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra orientacja w terenie
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • gotowość i możliwość zatrudnienia na stałe

Zapewniamy:

  • w cenie 4000 NOK miesięcznie pracodawca oferuje zamieszkanie w dobrych, komfortowych warunkach
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę od zaraz
  • początkowo pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • samochód służbowy i GPS

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz z zaznaczeniem opcji: “Kierowca / Dostawca Skien”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-kierowca-dostawca-artykulow-do-sklepow-skien/

ID ogłoszenia: 24858228f4c387ac

11 komentarzy na “Praca w Norwegii Skien od zaraz kierowca kat.B dostawca towarów do sklepów”

  1. Witam. W odniesieniu do ogłoszenia chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Spełniam wszystkie wymagania. Obecnie jestem w Norwegii. Pozdrawiam

  2. mam prawojazdy kategori b znam perfekcyjnie język angielski ukończyłem technikum informatyczne. jestem zainteresowany tom ofertom pracy

  3. Witam. Spełniam wszystkie powyższe warunki. Jestem zainteresowany tą ofertą.Obecnie przebywam w Holandii.

  4. Kierowca kat.B Skien na 28 listopada 2016 @ 14:00

    Dzień dobry, w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie chciałbym zgłosić swoja kandydaturę. Spełniam wymagane wymagania i jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Mieszkałem w Skien ok 2 lat, znam teren miasta oraz miasta ościenne.
    Pozdrawiam.

  5. Kierowca kat.B - Skien na 29 listopada 2016 @ 13:50

    Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy kierowcy w Skien. Posiadam wymagane kwalifikacje przedstawione w wyżej wymienionej ofercie pracy. Spędziłem w Skien ok 2 lata, znam teren miasta oraz miasta z nim sąsiadujące. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę oraz chęć podjęcia współpracy.
    Pozdrawiam.

  6. Kubacudzik@gmail.com na 23 grudnia 2016 @ 15:58

    Witam spełniam wszystkie wyzej wymienione warunki. Duzo checi do pracy duza sila fizyczna prosze o kontakt .pozdrawiam serdecznie

  7. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu busa po UE. Pracowałem także w hurtowni spożywczej jako dostawca. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  8. Witam.

    Chcę się podjąć tej pracy spełniam wszystkie wymagania.

    Pozdrawiam Paweł Panasewicz

  9. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, spełniam powyższe wymagania. Pozdrawiam Marcin. na 16 maja 2018 @ 16:55

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, Marcin Grządziel

  10. Tak na marginesie – czy jakikolwiek pracodawca potrzebuje pracownika, który nie potrafi przeczytać ogłoszenia do końca i ze zrozumieniem? Jak byk jest tam link do formularza, a bystrzaki zgłaszają się w komentarzach 🙂 No i najciekwasze – ogłoszenie wygasło w 2016, a jeszcze się zgłaszają, choć 2018 jest. 🙂

  11. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:22

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093