164 NOK brutto/h

Praca w Norwegii sprzątanie hotelu od zaraz pokojówka z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2022 20:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii z językiem angielskim. Zatrudnienie we Fredrikstad dla pokojówki przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla pokojówki w hotelu, gdzie zadaniem będzie sprzątanie;
  • pracownik będzie sprzątał pokoje oraz apartamenty gościnne zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • punktualność i pracowitość;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia umowy;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz dostępny na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z podaniem nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-sprzataniu-w-hotelu-dla-pokojowki-2022-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 91461fad1bdba599