95-100 NOK/h

Praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu domów, mieszkań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 03:35

Od zaraz zatrudnimy  kobiety do fizycznej pracy w Norwegii. Oferta z Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od sprzątaczek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 95-100 NOK/h

Zadania:

Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku, czystości i właściwego stanu sanitarno-higienicznego. Zatrudniona samodzielnie dojeżdża do klienta.

Wymagania:
– umiejętność pracy samodzielnej
– dokładność, obowiązkowość, uczciwość
– umiejętność zarządzania czasem
– dobre zdrowie i wysoka wytrzymałość fizyczna
– prawo jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie na danym stanowisku
– język norweski lub angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwość wjazdu do Norwegii od zaraz
– zatrudnienie dla osób, które posiadają aktualnie miejsce zamieszkania w Norwegii
– samodzielny dojazd do klienta

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– legalną pracę od zaraz
– pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty)
– wszystkie niezbędne środki potrzebne do danej pracy

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: ogłoszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataczka_norwegia,ogloszenia,20141022100521.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiety-w-oslo-przy-sprzataniu-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 612545c14996c14e

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu domów, mieszkań Oslo”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana Panska oferta. Mam 21 lat i mieszkam w Oslo od 2 lat. Jestem sumienna, uczciwa i punktualna osoba. Sprzatalam domki i mieszkania w Oslo i okolicach. Porozumiewam sie w jezyku angielskim. Podjelam nauke jezyka norweskiego. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz dostep do samochodu. W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt telefoniczny: +47 925 39 193 badz adres e-mail: olagruszczynska@op.pl.

    Serdecznie pozdrawiam.

  2. Witam!

    Jestem zainteresowana ta oferta. Nazywam sie Aleksandra i mam 35 lat. Mieszkam w Norwegii od 2,5 roku. Porozumiewam sie w jezyku angielskim i norweskim. Chodze na kurs norweskiego. Jestem uczciwa, pracowita i punktualna. Posiadam prawo jazdy oraz samochod. Mieszkam w Hurdal, 1h od Oslo. Kontakt do mnie:

    Nr telf: 92544212
    Adres email: aleksandra28@gmail.com

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  3. Ewa Galuszka na 7 grudnia 2014 @ 21:02

    Witam? Jestem Ewa, mam 52 lata, mieszkam w Polsce ,powiadam prawo jazdy, ukonczylam kurs języka norweskiego w stopniu podstawowym, pracowalam jako salowa oraz przy produkcji keczupu, jestem osoba otwartą, pracowita, nie lubię się spażniać, jestem zainteresowaną tą oferta. P rosze o kontakt ewalgaluszka@gmail.com. telefon 796810822 . pozdrawiam?