do ustalenia

Pracownik produkcji Norwegia praca od zaraz przy rybach z j. angielskim, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:44

Zakład przetwórstwa z Bergen poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji rybnej przy taśmie. Ogłoszenie ze znajomością języka angielskiego, mile widziane doświadczenie zawodowe

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Nowegii

Miejsce pracy: Bergen

Zakres obowiązków:
– praca w zakładzie zajmującym się przetwórstwem ryb
– dbałość o ciągłość procesów produkcyjnych,
– filetowanie, sortowanie, pakowanie
– obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– Doświadczenie w branży rybnej lub przetwórstwie mięsnym – mile widziane
– komunikatywna znajomość jezyka angielskiego – warunek konieczny
– sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
zakwaterowanie płatne przez pracownika
długofalową współpracę
minimalna stawka godzinowa: 183,70 NOK/godzinę Brutto, z czasem wynagrodzenie wzrasta
możliwość wypracowywania nadgodzin -dodatkowo płatnych
dodatki za pracę w weekandy i na wieczorne zmiany

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Ryby Norwegia”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8155dea4f73612d2

1 odpowiedź na “Pracownik produkcji Norwegia praca od zaraz przy rybach z j. angielskim, Bergen”

  1. Witam, poszukuję pracy dla pary bez znajomości języka, za to z dużym doświadczeniem w pracy na produkcji rybnej, ja jako pakowaczka plastrów z łososia 13 lat stażu na taśmie, a partner praca na czyszczeniu zmrozonego fileta, i na obsludze,, obydwoje mamy również doświadczenie w pracy za granicą, w Holandii i w Niemczech. Jeśli jest oferta dla nas prosimy o kontakt, Ewą Kania, Bogumił Ornawka