od 205 NOK brutto/h

Produkcja dań gotowych bez znajomości języka 2023 praca w Norwegii od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2023 18:48

Fabryka z Bergen potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji dań gotowych;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • wykonywanie zadań przy taśmie;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • przygotowywanie składników;
  • praca w szybkim tempie zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • szkolenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/rekrutacja-norwegia2023 z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2023″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-fabryka-bergen/

ID ogłoszenia: 2163beda87e7906