od 205 NOK brutto/h

Produkcja napojów bez znajomości języka Norwegia praca dla par od zaraz fabryka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 23:16

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii także dla par. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer od zaraz na produkcji napojów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • wykonywanie prostych prac manualnych – pakowanie, naklejanie etykiet, obsługa taśmy, dbanie o wysoką jakość produkcji, wykładanie opakowań na linię itp.,
  • pracownik najpierw przejdzie szkolenie z BHP oraz stanowiskowe.

Wymagania:

  • sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • własny samochód na wyjazd u jednej osoby na zespół albo parę;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • odzież pracowniczą;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-norwegia-praca-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-fabryka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 62763d54ce6d3565