168 NOK/h brutto

Produkcja napojów od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka dla par Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:17

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Lillehammer dla par bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii na produkcji napojów z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 168 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji w fabryce napojów energetycznych i izotonicznych
  • do zadań pracownika będzie należało kontrolowanie jakości towarów, obsługa maszyn, zdejmowanie artykułów z taśmy oraz pakowanie

Wymagania:

  • brak nałogów
  • chęć do pracy
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • sumienność i dokładność
  • dobre nastawienie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach na terenie zakładu z dostępem do internetu
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • umowę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • pracę od zaraz w oparciu o norweską umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Produkcja napojów Lillehammer” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer-dla-pa/

ID ogłoszenia: 1915a22a8ee5ee30

9 komentarzy na “Produkcja napojów od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka dla par Lillehammer”

  1. wyrzykowski.jakub na 7 grudnia 2017 @ 02:31

    Witam. Jesteśmy zainteresowani (liczba osób- 3 mężczyzn ) podjęciem pracy u Państwa Firmie, mamy doświadczenie na produkcji w firmie międzynarodowej. Proszę o więcej informacji dotyczącej zatrudnienia.

  2. Tomasz i Renata na 9 grudnia 2017 @ 23:14

    Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy.
    +48 697278543

  3. Monika I Marek na 10 grudnia 2017 @ 19:53

    Jestesmy zainteresowani oferta. posiadamy auto . przebywamy aktualnie w niemczech.

  4. Witam jestem bardzo zainteresowany pracą w Norwegi. Proszę o odpowiedz. Mój nr tel 539813204

  5. Witam jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy w Norwegii prosze o pilny kontakt pozdrawiam tel.698773921

  6. Dzień dobry, jesteśmy małżeństwem 49l, 46l odpowiedzialni i dyspozycyjni od stycznia poszukujemy pracy tel. 512 37 55 35

  7. jestem wraz z narzeczona zainteresowany posiadamy wlasne auto
    605 215 237

  8. Jestem zainteresowany tel. 660463328

  9. Łukasz i Kasia na 14 stycznia 2018 @ 03:35

    Witam,jestesmy zainteresowani pracą w Norwegii.Mamy juz doswiadczenie w pracy za granicą.Posiadamy własny samochód.