do uzgodnienia

Produkcja opakowań w fabryce praca w Norwegii Stavanger od zaraz dla Polaków

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 01:55

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych w fabryce ze Stavanger. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy w wymiarze 3/4 etatu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba stanowisk do obsadzenia: 1

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: Stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Różnego rodzaju zadania w roli pomocnika produkcyjnego. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się składaniem opakowań, sklejaniem, poprawianiem niedoróbek produkcyjnych. Inne prace mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku norweskim – znajomość w mowie i piśmie
  • doświadczenie nie jest wymagane aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • zamieszkanie w Stavanger
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • praca na 3/4 etatu
  • uczciwe zatrudnienie
  • zarobki uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia z możliwością podwyżki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria zapraszamy do wysłania CV w języku norweskim na adres:

  • ledig.stilling@norengros.no z dopiskiem: Produksjonsassistent”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-w-fabryce-stavanger/

ID ogłoszenia: 21156e88131ca815