od 180 NOK/h

Przemysłowa praca w Norwegii jako spawacz, monter, mechanik, elektryk w Møre og Romsdal

  • Miasto lub region: Møre og Romsdal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2020 14:13

Firma z branży przemysłu stoczniowego działająca w rejonie Møre og Romsdal poszukuje od zaraz do pracy w Norwegii wykwalifikowanych spawaczy, monterów, mechaników, elektryków etc.

SCAN CON firma działająca w przemyśle stoczniowym na terenie Skandynawii.

Opis stanowiska:
Obecnie mamy duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w branży stoczniowej: spawacz, monter, mechanik, elektryk.

W obecnej sytuacji szczególnie zachęcamy do aplikowania osoby przebywające już na terenie Skandynawii.

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie zawodowe,
– gotowość do podjęcia pracy w systemie rotacyjnym,
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowa oraz wynagrodzenie wypłacane według prawa norweskiego,
– zapewniamy transport do miejsca pracy,
– zapewniamy zakwaterowanie,
– praca w systemie rotacyjnym 4/2. 4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie przerwy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
ms@scan-con.dk

Kontakt telefoniczny: +48 661 777 005 lub +48 58 660 30 55 od pn. do pt. w godzinach 8:00 do 16:00.

ID ogłoszenia: 9565e732e5f7c7fd

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ScanCon
  • Zarejestrowany od: 19 marca 2020

Inne przedmioty dodane przez ScanCon

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ScanCon »