do uzgodnienia

Przy choinkach bez języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz w leśnictwie Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 16:36

Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Trondheim bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii przy choinkach 2020. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ścinał drzewka choinkowe, a także pakował je i załadowywał;
  • do zadań będzie należało także przewożenie drzewek oraz wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby ze statusem studenta;
  • wytrzymałość oraz pracowitość;
  • umiejętność pracy w zespole, a także pełna samodzielność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę do połowy grudnia 2020 roku;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanym domu;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z informacją o sobie, posiadanym doświadczeniu oraz stopniu znajomości języka należy wysyłać na adres e-mail: norwayexpress@proinbox.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/lesnictwo-sezonowa-praca-w-norwegii-przy-choinkach-od-zaraz-bez-jezyka-trondheim-2020/

ID ogłoszenia: 9995fa004cc90dfd