203,20 NOK brutto/h

Przy odśnieżaniu bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna od zaraz 2023 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 18:05

Propozycja podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w Lillehammer przy odśnieżaniu 2023. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 203,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie odśnieżanie różnych powierzchni w zależności od aktualnego zlecenia;
  • wykonywanie zadań manualnie oraz maszynowo.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • dobra zdrowie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy fizycznej w Norwegii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2022-2023. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-2022-2023-lillehammer/

ID ogłoszenia: 79463c970e31c534