156,60 NOK brutto/h

Przy pakowaniu czekoladek bez języka praca w Norwegii dla par od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 19:34

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do tymczasowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Lillehammer dla par przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy taśmie produkcyjnej w manufakturze, która zajmuje się wyrobami czekoladowymi, a są to pralinki i figurki czekoladowe;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, a także pakował wyroby czekoladowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas + bonusy;
  • legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o prace na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc przy sprawach urzędowych i wsparcie administracyjno-kadrowe;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 1535f0f0deb07104