166 NOK brutto/h

Przy pakowaniu kawy bez znajomości języka praca w Norwegii dla par od zaraz Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 22:25

Dla par możliwość zatrudnienia w Oslo bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym pakowaniu produktów w zestawy prezentowe/promocyjne;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość i energiczność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – na prośbę pracodawcy;
  • dokładność;
  • atutem będzie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby albo 6000 NOK na mc od pary;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 795eeb614b1a437