169 NOK brutto/h

Przy pakowaniu kosmetyków praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2019 01:28

Ciekawa praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka od zaraz dla pakowaczy w Sandefjord z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie oraz przepakowywanie kosmetyków;
  • wizualna kontrola jakości, zdejmowanie z taśmy gotowego już produktu;
  • naklejanie etykiety na pojedyncze sztuki itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zręczność;
  • dyspozycyjność na pół roku;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe.

Oferujemy:

  • pracę od maja 2019;
  • wsparcie przy rekrutacji oraz podczas załatwiania formalności na miejscu;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop, odprowadzanie składek oraz opłacanie podatków;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie od 4000 do 5000 NOK miesięcznie;
  • pakiet startowy, czyli rozmówki polsko – norweskie, słownik oraz karta sim do telefonu.

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV w j. angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk/015/2019.

Umowa podpisywana jest w Gdańsku z przedstawicielem.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-sandefjord-2019/

ID ogłoszenia: 1825cc47636ab33f

4 komentarze na “Przy pakowaniu kosmetyków praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Sandefjord”

  1. Jarek741 na 3 maja 2019 @ 12:39

    Dzien dobry ,jestem zainteresowany ta ofertą prosze o kontakt tel 797555741 email; philip.philipowicz@onet.com.pl

  2. Jestem zainteresowana

  3. Witam, jestem zainteresowany ta oferta prosze o kontakt tel. 98239763

  4. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt.