158 NOK brutto/h

Przy pakowaniu lodów Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2019 00:57

Pracodawca z Oslo szuka pakowaczy bez znajomości języka do pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca produkcyjna w fabryce lodów oraz deserów mrożonych;
  • zadaniem będzie dbanie o jakość, pakowanie produktów, pilnowanie ciągłości produkcyjnej,  a także dostarczanie składników;
  • praca w warunkach chłodniczych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • szybkie tempo pracy;
  • aktualne badania z Sanepidu do pracy z żywnością;
  • schludność oraz przestrzeganie przepisów BHP, czyli brak tipsów, sztucznych paznokci, rzęs oraz włosów;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę na czas określony;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.