158 NOK brutto/h

Przy pakowaniu lodów praca Norwegia od stycznia 2020 bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 19:58

Od stycznia 2020 możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy produkcji lodów i deserów lodowych;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty oraz dbał o ciągłość produkcji;
  • prace wykonywane będą w warunkach chłodniczych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • badania z Sanepidu do pracy z żywnością;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • przestrzeganie zasad BHP odnośnie stroju, czyli obowiązuje schludność, brak sztucznych włosów, paznokci oraz rzęs i bez mocnego makijażu;
  • punktualność;
  • solidne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • szkolenie w języku polskim;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • norweską umowę na czas określony;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 NOK na mc;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę od stycznia 2020;
  • umowę na 6 miesięcy (do czerwca).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-tymczasowej-pracy-w-norwegii-od-stycznia-2020-przy-pakowaniu-lodow-oslo/

ID ogłoszenia: 3505dd2a3c2530d5