173,20 NOK brutto/h

Przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka praca Norwegia kwiecień 2020 Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2020 18:05

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie od kwietnia 2020 w Stavanger dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na stanowisku pakowacza;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, ręczne pakowanie mrożonek oraz obsługiwanie różnych urządzeń;
  • praca w warunkach chłodniczych – zapewnione są odpowiednie rękawice oraz odzież.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe;
  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego i norweskiego;
  • sumienność;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • przeszkolenie pracownicze w zakresie BHP oraz obsługi maszyn itp.;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • solidnego pracodawcę o bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą formularza kontaktowego:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-stavanger-2020/

ID ogłoszenia: 2285e721f4772839