173,20 NOK brutto/h

Przy pakowaniu mrożonek Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 18:40

Dla osób szukających zatrudnienia za granicą oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek. Ogłoszenie ze Stavanger aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Do tego pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK Brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w fabryce spożywczej;
  • przeprowadzanie prostych prac porządkowych, danie o ciągłość produkcyjną, a także kontrolowanie jakości produktów;
  • głównym obowiązkiem będzie pakowanie gotowych wyrobów mrożonych;
  • zadania wykonuje się na hali przy temperaturze ok -2 do +2 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zręczność;
  • mile widziane będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składowania.

Oferujemy:

  • zapewnione jest szkolenie pracownicze, środki ochronne oraz uniform;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijania się;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop;
  • świadczenia socjalne;
  • wsparcie przy załatwieniu formalności;
  • norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 8035c74140b71340

4 komentarze na “Przy pakowaniu mrożonek Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Stavanger”

  1. Pakowacz Żywności Stawanger na 26 lutego 2019 @ 16:49

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem,na stanowisko pakowacza ,mieszkam w Stawanger .posiadam zgodę na pobyt i zgodę na wykonywanie pracy mam DI numer tymczasowy na 5 lat.Proszę o informacje dotyczące ogłoszenia num.tel.

  2. grzegorz na 3 marca 2019 @ 20:28

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem pracy

  3. Witam, jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy natomiast nie mogę skopiować linku do formularza. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 660703146.
    Pozdrawiam

  4. Kornelia na 10 marca 2019 @ 18:37

    Mam pytanie czy byłaby możliwość pracy u państwa od 23 maja dopiero? Bo od końca maja będę mieszkać w Stavanger.