173,20 NOK brutto/h

Przy pakowaniu mrożonek od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2021 21:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w Stavanger dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w chłodni;
  • pracownik najpierw przejdzie szkolenie, a także otrzyma odpowiedni strój do pracy;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji, a także pakowanie gotowych już produktów;
  • pracownik będzie również obsługiwał urządzenia produkcyjne itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP oraz tych zakładowych;
  • zaletą będzie znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie oraz trening;
  • strój służbowy oraz środki ochrony indywidualnej;
  • zakwaterowanie w cenie ok. 4000 NOK na mc od osoby;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • norweska umowę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-mrozonek-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-stavanger-dla-pakowaczy/

ID ogłoszenia: 765616eb354b470c