163,80 NOK/h

Przy pakowaniu przekąsek dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2019 19:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek solonych. Zatrudnienie dla pakowaczy od zaraz w Bergen z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce przy taśmie produkcyjnej na produkcji solonych przekąsek – chipsy, krakersy, paluszki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • odpowiedzialność;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • najpierw umowa na czas próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3000 NOK miesięcznie;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/04/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-norwegia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 8145cebb138d067e

1 odpowiedź na “Przy pakowaniu przekąsek dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Bergen”

  1. Magdalena na 2 czerwca 2019 @ 08:07

    Jestem w Bergen od 14.06 i jestem bardzo zainteresowana pracą. Proszę o kontakt 509157498.