164,60 NOK brutto/h

Przy pakowaniu warzyw od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Moss 2019

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2019 19:27

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu warzyw. Oferta 2019 z Moss dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie w dobrych warunkach zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: 164,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sortowaniu oraz pakowaniu warzyw i owoców przy linii produkcyjnej;
  • najważniejszym zadaniem będzie przygotowywanie produktów do wyłania, a także magazynowania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • wysoka kondycja fizyczna oraz sprawność manualna;
  • chęć podjęcia pracy w Norwegii na minimum 3 miesiące;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdyscyplinowanie, energiczność, szybkość;
  • solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • norweską umowę na okres próbny, a dla wybranych osób możliwe przedłużenie umowy;
  • legalne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc od osoby na pierwsze 3 miesiące, a po przedłużeniu umowy konieczne jest samodzielne zorganizowanie sobie zakwaterowania;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Aplikację proszę wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-moss-2019/

ID ogłoszenia: 3615d6d3e7abd9a8

1 odpowiedź na “Przy pakowaniu warzyw od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Moss 2019”

  1. RafalSchonborn na 10 września 2019 @ 17:58

    Dzień dobry.

    Czy oferta dotyczy również kobiet? Jeżeli tak to czy dziewczyna z Litwy mogła by podjąć pracę? Mamy własne zakwaterowanie w Rygge, dziewczyna pracuje od kilku lat sezonowo w Norwegii przy zbiorze truskawki w Dilling. W tym roku pracowała również przy sadzeniu truskawek oraz przy wielu innych pracach rolniczych.Dziewczyna jest solidna i pracowita. Zna język angielski, język polski słabo, posiada norweskie ID sezonowe. Jest gotowa do podjęcia pracy od zaraz na okres 3 miesiące.