170 NOK brutto/h

Przy przeprowadzkach bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 16:33

Możliwość podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w Tønsberg przy przeprowadzkach. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: 170 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie, która zajmuje się szybkimi i kompleksowymi przeprowadzkami;
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczanie mienia, a także przenoszenie i załadowywanie go na samochód oraz przewożenie, rozładowywanie i montowanie na miejscu.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odzież służbową;
  • młody i ambitny zespół współpracowników;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • prac na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z opisem swoich umiejętności i posiadanym doświadczeniem prosimy kierować na adres e-mail:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przeprowadzki-w-tonsberg-2020/

ID ogłoszenia: 2715fad3dc50fcc1