175 NOK brutto/h

Przy sprzątaniu biur praca Norwegia od zaraz z językiem angielskim we Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 grudnia 2021 20:48

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Fredrikstad dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracę wykonywaną w godzinach od 8.00 do 16.00;
  • zadaniem będzie sprzątanie wyznaczonych powierzchni zgodnie z rozkładem dnia, np. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątane łazienek oraz włączanie zmywarek itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dokładność;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu;
  • płatny urlop;
  • rekrutację online.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV ze zdjęciem na adres e-mail:

ewa.brzeska@vp.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-sprzataniu-biur-fredrikstad-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 17561c9fc1c5c5b7