155 NOK brutto/h

Przy sprzątaniu domów i mieszkań Norwegia praca od zaraz z j. angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 19:32

Z bezpłatnym zakwaterowaniem ogłoszenie pracy w Norwegii aktualnej od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger z językiem angielskim.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będą prace o charakterze fizycznym przy sprzątaniu w powierzonych pomieszczeniach;
  • do obowiązków będzie należało również włączanie pralki i zmywarki, prasowanie za dodatkową opłatą, a także mycie podłóg, odkurzanie oraz ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka kultura osobista, przyjazne nastawienie, schludność oraz optymizm;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • norweską umowę o pracę, która jest podpisywana w wersji polskiej oraz norweskiej;
  • pracę w firmie polskiej, która działa w Norwegii.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-z-j-angielskim-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stavanger/

ID ogłoszenia: 4825dac8b9c7b69a

1 odpowiedź na “Przy sprzątaniu domów i mieszkań Norwegia praca od zaraz z j. angielskim Stavanger”

  1. jestem zainteresowana ofertą pracy