od 155 NOK brutto/h

Sprzątanie mieszkań od zaraz dam pracę w Norwegii z językiem angielskim dla sprzątaczek Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2020 19:23

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Oslo dla sprzątaczy-sprzątaczek z językiem angielskim. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań u prywatnych klientów;
  • wykonywanie kompleksowych porządków oraz dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń;
  • bardzo często będą to zlecenia, które polegają na odświeżaniu wnętrz, np. ścieranie kurzu, ścielenie łóżek mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • dobra kultura osobista;
  • zdolność do pracy w grupie oraz pozytywne nastawienie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z kursu językowego w cenie 1000 NOK na mc;
  • zakwaterowanie płatne w pensjonacie.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres e-mail: beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-mieszkan-dla-sprzataczek-oslo/

ID ogłoszenia: 6185e3989debdbfd

4 komentarze na “Sprzątanie mieszkań od zaraz dam pracę w Norwegii z językiem angielskim dla sprzątaczek Oslo 2020”

  1. Krzysztof Borzycki na 4 lutego 2020 @ 20:31

    Witam,jestem zainteresowany pracą. Spełniam wymogi i proszę o kontakt.

  2. dzień dobry jestem zainteresowany ta praca , mieszkam LYSAKER Lukasz

  3. Witam , gotów do podjęcia pracy , własny samochód oraz własne lokum w LYSAKER . Angielski komunikatywny , doświadczenie w sprzątaniu zdobyte w USA w profesjonalnym serwisie .OD 12.02 na stale w LYSAKER . tel 787 999 474

  4. Witam jestem zainteresowana praca. Mam doswiadczenie nie w sprzaraniu. Pracowalam na regularnym sprztaniu, na przeprowadzkach, robilam takze domy pod zdjecia na sprzedaz. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej. Tel 46593753. Pozdrawiam Izabela