od 169 NOK brutto/h

Przy sprzątaniu po remontach od zaraz Norwegia praca z językiem angielski Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lipca 2022 20:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie 2022 w Askim ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: od 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie mycie oraz odkażanie różnych powierzchni, a także usuwanie kurzu i zabrudzeń po materiałach budowlanych;
  • mycie szyb, armatury;
  • praca z wykorzystaniem preparatów pielęgnacyjnych;
  • całościowe sprzątanie domów i mieszkań po remontach pod wprowadzenie się.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • pełna samodzielność;
  • energiczność oraz pracowitość.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • norweską umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • pracę od zaraz na pełny etat;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • płatny urlop;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem umiejętności oraz swojego doświadczenia można wysyłać na adres e-mail:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sprzatanie-po-remontach-z-jezykiem-angielskim-askim/

ID ogłoszenia: 64062c5a7de271b9