169 NOK brutto/h

Przy sprzątaniu po remontach od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim w Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 20:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Askim dla Polaków przy sprzątaniu po remontach. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która będzie wykonywana w małych grupach, gdzie zadaniem będzie sprzątanie mieszkań oraz firm po remontach;
  • usuwanie kurzu, mycie armatury i różnych powierzchni oraz wykonywanie innych zadań;
  • dokładne sprzątanie;
  • pracownik nie musi wynosić gruzu po remoncie, ale może to robić za dodatkowym wynagrodzeniem.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • solidność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim i trening;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • sprzęty oraz chemię do sprzątania;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem swoich umiejętności oraz doświadczenia prosimy kierować na adres e-mail:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-przy-sprzataniu-po-remontach-z-jezykiem-angielskim-askim-2/

ID ogłoszenia: 15860c798043d2e4